Teras Kapatma

Teras Kapatma: Teras kapatmaların talep edilmesindeki önemli faktörlerden birisi ise ısı kaybını engelleme özelliğinin olmasıdır. Cam sistemlerimizde bulunan ısı yalıtımı ile kış aylarında soğuğu en alt seviyeye indirmesidir. Terasların üstünün kapalı olması ile birlikte çatı görevi görmesi ısı kaybının önlenmesine neden olmaktadır. Teras kapatmalarının yapılma nedenlerinden bir tanesi ise kışın yağan yağmur ve karın meydana getirdiği don olaylarıyla birlikte derzlerde ve seramiklerde zarara yol açmasıdır.

20709 Bitte verwenden Sie das Motiv nur mit Quellenangabe Foto: djd/Klaiber Sonnen- und Wetterschutztechnik. Verstoesse gegen das Urheberrecht muessen wir juristisch verfolgen. Bilder duerfen nur mit vollstaendiger Quellenangabe oder in Zusammenhang mit dem jeweiligen Text genutzt werden. Wer Urheberrechte verletzt, muss mit erheblichen zivil- und strafrechtlichen Konsequenzen rechnen. Bitte immer bei Verwendung Abdruckbeleg/Veroeffentlichungshinweis an: djd, Bahnhofstr. 44, 97234 Reichenberg oder an info@djd.de teras-kapatma-gorselleri5

Yaz aylarında evlerin en özel ve kullanışlı olan alanı pek çok organizasyonda ev sahipliği yapmaktadır. Kış aylarında ise ev sahiplerinin resmen kabusu haline gelen teraslar yağmur, kar ve rüzgarla birlikte pek çok riske yol açar. En çok donan derz dolgularının çözülmesiyle birlikte alta su sızdırmaya başlayan teraslar sorun yaratmaktadır. Teras kapatmaları ise bu olayı minumuma indirip yaz aylarında rahatça kullanabildiğiniz olan terasları kış aylarında da çok rahat şekilde kullanıp organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek potansiyele getirmekteyiz.

teras-kapatma-gorselleri2 teras-kapatma-gorselleri3

Teras Kapatma Fiyatları

Albayrak Yapı olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve kullanmış olduğumuz birinci derecede kaliteli olan malzemelerinde katkısıyla gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız işleri uygulama ve referanslarımızdan görebilirsiniz. Teras kapatma fiyatlarını yere ve kişiye özel değilde m² birim fiyatı olarak belirlemekteyiz.

Teras Kapatma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61