Sundurma | Polikarbon Sundurma | Cam Sundurma

Sundurma: Herhangi bir geçitin ya da bir kapının önüne gelecek şekilde en az bir kişinin içerisinde rahatça durabileceği boyutlarda imal edilen uygulandığı alanı olumsuz hava şartlarından koruyan ufak bir çatı sistemidir. Sundurmalar uygulandığı alana estetik bir görüntü katıp dekorasyonunu zenginleştirmektedir. Uygulanacak olan alanın bölgesel mimarisine göre değişkenlik gösterebilen saçaklar altındaki zemin ile aynı hizada ya da birkaç basamak merdivenle çıkılabilir. Genelde sundurmalar polikarbon ve cam saçak olarak kapı önüne uygulanmaktadır.

sundurma-gorselleri1 sundurma-gorselleri2

Polikarbon Sundurma Nedir?

Uygulanan alanın giriş kısmında olumsuz hava şartlarına, güneşin zararlı olan UV. ışınlarına karşı imal edilmiş olan bir saçak modelidir. Polikarbon sundurma görünümüyle en çok tercih edilen sundurma çeşiti olup herhangi bir kırılma, solma gibi olumsuz şeylerle karşı karşıya kalmayacağınız kullanımı uzun ömürlü olan çatı tipidir. Polikarbon sundurmalar kötü güneş ışınlarını kesip içeriye normal güneş ışınlarını yansıtmaktadır.

sundurma-gorselleri3 sundurma-gorselleri5

Cam Sundurma Nedir?

Isıya ve dış kimyasal etkenlere karşı mukavimli olup güneye bakan kapı ve pencere üzerinde konumlandırılmasıyla birlikte ısıyı %65 e kadar süzmektedir. Bu oran doğu ve batı pencerelerinde ise %77 e kadar çıkmaktadır. Zararlı güneş ışınlarını %100 filtreleyerek uygulandığı alanı ve eşyalarınızı koruyup herhangi bir solmayla karşı karşıya kalmanızı önlemektedir. Albayrak Yapı olarak polikarbon sundurmalar ve cam sundurmaların malzeme satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz uygulamaları referans veya uygulama kısmından görebilirsiniz.

Saçak ve Sundurmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61