Kış Bahçesi

Kış Bahçesi: Ekstra yaşam alanı kazandıran kış bahçelerinin uygulanabileceği alanlardan birkaçı yatak odası, salon, yemek odası, oturma odası, hobi odası, oyun odası, spor odası adı altında kış bahçelerini kullanarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Kış bahçeleri sayesinde bir çok farklı mekan kazanabilir ve bahçenin keyfini sadece üç veya dört ay değil tüm yıl boyunca yaşama imkanınız bulunmaktadır.

kis-bahcesi-gorselleri5 kis-bahcesi-gorselleri1

Genellikle pencere firmalarının el attığı kış bahçeleri, limonluk adı altında pencere ürünlerinden üretim yapıyorlar. Oysa ki kış bahçeleri tasarımından başlayarak üretim ve montaj aşamasına kadar özel uzmanlık isteyen bir iştir. Pencere firmaları tarafından üretilebilecek bir sistem değildir. İnsanların en büyük yanılgılarıda budur.

kis-bahcesi-gorselleri2 kis-bahcesi-gorselleri3

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış Bahçesi Fiyatları; Mevsimlik kullanabileceğiniz kış bahçeleri içerisinde organizasyonlara rahat bir şekilde ev sahipliği yapabileceğiniz, yorgunluğunuzu atabileceğiniz eşsiz bir tasarımdır. Albayrak  Yapı olarak limonluki fiyatlarında kişiye veya yere göre değilde m² birim fiyatı olarak vermekteyiz. Tecrübeli ekiplerimiz ve kullandığımız birinci derece kaliteli malzemelerimizle gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız uygulamaları referans veya uygulama kısmından görebilirsiniz.

Kış Bahçesi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61