Kiremit Çatı

Kiremit çatı uygulamasının yapılacağı yapılarda öncelikli olarak çatı yalıtımıyla birlikte yapılması gerekmektedir. Çatı yalıtımı yapılmayan kiremit çatı uygulamalarında ısı kayıpları oluşmaktadır. Kiremit işlerinde çatı malzemelerinin yanlış seçimi, yanlış hesap ve kötü işçilikle yapılan kiremit çatılar daha sonradan birçok problemle karşınıza çıkmaktadır. Bu problemleri yaşamamak istiyorsanız bu işi gerçek anlamda yapabilen firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Oluşan problemlerde karşınızda muhattap bulamama durumunuz çok yüksek olacağı için büyük firmalarla çalışmanız en mantıklısıdır.

kiremit-cati-gorselleri5 kiremit-cati-gorselleri1

Kiremit Çatı Avantaj ve Dezavantajları

Kiremit çatılarda günümüzde oluşan doğal afetler sonucunda çıkan birçok problem oluşmaktadır. Çatı tamirinde taşıyıcı sistem ile kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekmektedir. Eskimiş, yıpranmış ise yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Taşıyıcı kısımlar malzemeye, kaplama malzemelerinin cinsine, çatının eğimine, ağırlığına ve yüke bağlı olmaktadır.

kiremit-cati-gorselleri2 kiremit-cati-gorselleri3

Çatı uygulamaları arasında en çok tercih edilen kiremit çatılar günümüzde çok talep edilmektedir. Albayrak Yapı olarak kiremit sistemlerini tecrübeli ekiplerimiz ve birinci derece kalitede olan kullandığımız malzemelerle gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız uygulamaları referans ve uygulama bölümünden görebilirsiniz.

Kiremit Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

Call Now Button0 (216) 487 00 61