Kenet Çatı

Çatı sistemindeki değişiklik ve yeniliklerden sonra, kullanıcılara büyük avantajlar getiren kenet çatı kaplama sistemi yaygın olarak tercih edilmeye ve üretilmeye başlandı. Kenetli sistem çatıların en önemli özelliği renkli alaşımlara sahip olmalarıdır. Renk dağılımı açısından geniş bir renk kataloğuna sahiptir. Aynı zamanda kolay şekillendirme ve işlevi sayesinde her yerde ölçülebilir ve kısa sürede montajı yapılabilir.

Kurulum ve montajdan itibaren yalnızca bir kez bakıma ihtiyaç duyar. Çünkü kenetleme malzemesinin ana hattını oluşturan malzeme, uzun bir süre boyunca iklim koşullarına ve diğer çevresel faktörlere karşı direnç geliştirecek kadar güçlü genel bir malzemeden oluşur. Geleneksel çatı kaplamalarıyla karşılaştırıldığında çok fazla kullanım kolaylığı sunar.

Standart metal çatı kaplama malzemelerine göre 10 kat daha hafiftir ve dayanıklıdır. Özellikle lüks bölgelerdeki yeni yapılara, işyerlerine, ofislere ve işyerlerine başarıyla uygulanırsa renk ve kalite açısından özgün ve tamamen özgün bir görünüm elde edecektir. Bu nedenle yapılarına kalite ve değer katmak isteyen mal sahipleri için ilk tercihlerden biridir. Güneş ışığı ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarına dayanmak için ilk günkü renk kalitesini korur. Korozyona karşı tam bağışıklık, eklemli çatının uzun ömrü üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir.

Call Now Button0 (216) 487 00 61