Hafif Çelik Yapı

Hafif çelik çatılar genellikle evlerde minyatür olarak kullanılmaktadır. Eşsiz bir görünüme sahip olan çelik çatılar son zamanlarda en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır.

Deprem bölgesi olan ülkemizde çelik çatılar sayesinde deprem gibi doğa olaylarına karşı dayanıklı olmasından can ve mal kaybını minimum seviyeye indirmektedir. Albayrak Yapı İnşaat olarak profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz ve kullandığımız birinci kalite sertifikalı ürünlerimiz ile gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Başarılarımızı referans ya da uygulamalarımız kısmından görebilirsiniz.

Uygulama Görselleri 1;

hafif-celik-cati-gorselleri1 Uygulama Görselleri 2;hafif-celik-cati-gorselleri2Uygulama Görselleri 3;hafif-celik-yapi-gorseli

Uygulama Görselleri 4;

hafif-celik-cati-gorselleri2

Hafif Çelik Yapı Görselleri 5;

hafif-celik-cati-gorselleri1

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Hafif çelik çatılarda kullanılan birleştirme yöntemleri nelerdir?

Çelik çatılarda iki birleştirme yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kaynaklama diğeri ise vidalama yöntemleridir.

  1. Hafif çelik çatıların avantajları nelerdir?

Kullanılan malzemenin saf ağırlıkları düşük olduğundan daha hafif bir çatı korunması sağlamaktadırlar. Bunun birçok avantajı vardır. Çatı yükünün hafif olması yapıda daha az ağırlığın binmesine yol açar.

Call Now Button0 (216) 487 00 61