Hafif Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri

Hafif Çelik Çatı: Hafif çelik çatılar en az ağır çelik çatılar kadar güçlü ve %50 ye varan oranlarda da ekonomiktir. Yüksek dayanımlı, montajı kolay, bakım masrafları düşük, boya gerektirmeyen paslanmaz yüzey, hızlı, kolay kurulum ve söküm, sınırsız tasarım esnekliği gibi birçok avantajı vardır.

Hafif Çelik Çatı Nedir?

hafif-celik-yapi-1 hafif-celik-yapi-2

Albayrak Yapı olarak hafif çelik çatıların yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel ekiplerimizle uygulamalarını yapmaktayız. Bu alanda tecrübeli profesyonel ekiplerimiz ve kullandığımız birinci kalite ürünler sayesinde gerçek marka haline gelmiş bulunmaktayız.

hafif-celik-yapi-3 hafif-celik-yapi-4

Gökdelenlerin göz açıp kapayıncaya kadar inşa edildiği dönem artık hayal değil. Çok katmanlı hafif çelik yapı, arkanıza yaslanıp rahatlamanızı sağlar.   Parlak çelik apartmanlarla çevrili olmaya hazır olun…Yeni teknoloji ve tasarım sayesinde dört kata kadar inşa edilebilen hafif çelik yapı şimdi sekiz katlı. Öğrenci yurtlarının yanı sıra okul binaları, öğrenci yurtları, askeri binalar, sıhhi binalar vb.   Bu sistemin sağlamlığı ve estetiği, fabrikasyon hafif çelik yapılarda en üst düzeye ulaşır. Diğer sistemlerden farklı olarak, hızlı ve etkili geri dönüş, yalnızca showroom, ofis ve lüks villa gibi estetik açıdan üstün projelere yatırılır. Sadece acil durumlarda ve kentsel imar projelerinde değil, zaman açısından kritik durumlarda da hızlı kurulum yapısı sayesinde ihtiyaç duyulan binalara en kısa sürede ulaşılabilmektedir.   Bu yeni teknoloji kullanılarak üretilen parçalar geri dönüştürülebilir çelikten yapılmıştır. Bu binalar doğal, çevre dostu ve sürdürülebilir yapı ürünleridir.  düşük karbonlu çelik nedir? Hekim  robotik teknolojisi ile üretilmiş galvanizli çelik profillerin vida ve vida bağlantılarıyla birleştirilmesiyle oluşturulan yapı sistemidir. Hafif çelik malzemeler tüm sistemde çok katmanlı olarak üretilebilir.   U, C ve Sigma++ profillerinden oluşan destek sistemidir. Plaka kalınlığı 1-4 mm, profil genişliği 60-400 mm olup geniş açılımlar gerçekleştirebilir.

Hafif Çelik Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61