Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon: Son zamanlarda yaşanan doğa olaylarından birisi olan deprem sorunlarından dolayı inşaat sektöründe yapılan çelik konstrüksiyonun imalatları deprem gibi durumlarda can ve mal kaybını minimum seviyeye indirmek için uygulanır. Bu konuda ciddi talep gören önemli bir çatı sistemidir. Çelik konstrüksiyonların diğer çatı sistemlerinden ayrı tutulmasının önemli sebepleri yüksek güvenliği olması ve sıcak ya da soğuya karşı etkilenmemesinden dolayıdır.

celik-yapi-gorselleri5 celik-yapi-gorselleri1

Çelik Konstrüksiyon Avantajları Nelerdir?

Çelik Konstrüksiyonu alanında Albayrak Yapı olarak gerçek işler yaparak piyasanın maksimum olduğu İstanbul gibi bir alanda kısa süre içerisinde zirveye çıkmış bulunmaktayız. Bu başarılarımızı tecrübemize, profesyonel ekiplerimize ve kullanmış olduğumuz birinci kalite sertifikalı malzemelerden dolayı gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetleri uygulamalarımız ya da referanslarımız kısmından görebilirsiniz.

celik-yapi-gorselleri3 celik-yapi-gorselleri4

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Çelik konstrüksiyon sistemin faydaları nelerdir?
  2. Çelik konstrüksiyonlarda en fazla karşılaşılan problemler hangileridir?
  3. Çelik konstrüksiyonların avantaj ve dezavantajları neler olabilmektedir?
  4. Çelik çatılarda uygulanan çatı sistemleri hangi hava şartlarına karşı dayanıklıdır?
  5. Çelik çatılar kaç gruba ayrılmaktadır?
  6. Çelik çatı sistemlerinin tercih edilme sebepleri nelerdir?

Çelik evler kusursuz konfor, güzellik ve güven sağlar. Albayrak Yapı & İnşaat hafif çelik yapı, yapılara konfor, güzellik ve güvenlik sağlarken, tasarım ve strüktürel hesaplamaları mimar ve mühendislerin gözetiminde gerçekleştirilir. Albayrak Yapı & İnşaat metal yapının ana kirişi, hafif galvanizli çelik yapıdan oluşan bir sistemdir. Kısa imalat süresi, hızlı montaj ve güvenilir yapı modeli sayesinde büyük ölçekli konut projelerinde ayarlanabilir veya farklılaştırılabilir.  Albayrak Yapı & İnşaat çelik villa ve evleri, ev inşa etmek için hafif galvanizli çelik kullanan ekolojik teknolojisi ve geri dönüştürülmüş malzemeleri tercih etmeleri ile bilinir. Yüksek ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarabilirler. zaman. -Dayanıklı malzemeler, kısa sürede yerinde kurulum, uygun fiyatlar ve en önemlisi güçlü bir satış sonrası servis organizasyonu ile tasarımınıza destek sağlamak. Çelik evlerimiz Albayrak Yapı & İnşaat  çelik evlerin üstün performansı, betonarme yapılara göre daha hızlı imalat ve montaja sahip olup, zamandan ve paradan büyük tasarruf sağlar ve daha ekonomik bir çözüm sunar. Yüksek düzeyde yalıtım sağlar. Modüler yapı nedeniyle çelik yapı ev modeli çoğu zaman sökülüp taşınma ihtiyacı duyar. Deprem bölgesindeki betonarme ev ile karşılaştırıldığında daha güvenli, daha güvenilir ve dayanıklıdır.

Çelik Konstrüksiyon Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61