Çelik Konstrüksiyon Yapı

Çelik Konstrüksiyon Yapı: Alanında başarılı ve en iyi hizmeti sağlayan firmamız istediğiniz modelleri en kısa zamanda yaparak. Sizlere bu konuda gerçek kalitemizi ortaya koyacağından emin olabilirsiniz. Çelik çatılarda çelik kolonlarının tam yerinde olmaları ve düşeylerine özen ve dikkat edilmelidir. Daha sonradan düzeltmek olanaksızdır.

Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir?

Deprem bölgesinde olan ülkemiz için çok büyük bir avantaj olan çelik çatılar yaşanan depremlerde yıkımın sonuçlarını en hafife indirgemek için ters dönerek depreme mukavet gösterip, mal ve can güvenliğini sağlamaktadır.

celik-konstruksiyon-cati-gorselleri1 celik-konstruksiyon-cati-gorselleri2

Albayrak Yapı olarak çelik konstrüksiyon alanında yaptığımız işler sayesinde çelik konstrüksiyonda gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız. Profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz ve üretimi tamamen bize ait olan ürünlerimiz ile kısa bir süre içerisinde bu alanda marka haline gelmiş bulunmaktayız. Başarılarımızı uygulamalarımız ya da referanslarımız bölümünden görebilirsiniz.

celik-konstruksiyon-cati-gorselleri3 celik-konstruksiyon-cati-gorselleri4

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Çelik çatı sistemleri nerelerde tercih edilebilir?
  2. Çelik konstrüksiyon çatıların montajı nasıl ve hangi aşamalarda yapılabilmektedir?
  3. Çelik çatılarda bakım ve onarım işlemleri nasıl yapılmaktadır?
  4. Çelik konstrüksiyon çatıların montajında hangi işlemleri gerçekleştirilmektedir?
  5. Çelik çatıların avantajları ve dezavantajları nelerdir?
  6. Çelik sistemde bir çatının kullanım ömrü ne kadardır?

Çelik yapı, ticari ve konut binaları için en güvenli bina modeli olan yüksek mukavemetli bir çelik yapı sistemine ulaşmak için en hafif malzemeyi benimser. Bu bina modelinde binanın güvenliğini sağlayan tüm yük sistemi çelikten yapılmış ve statik testler ile birbirine bağlanmıştır. Özellikle deprem bölgelerinde tercih edilen yapı sistemidir. Çevresel değeri korumak, modern mimarinin en önemli görevlerinden biri olup, yapısal ömrü en uzun olan ve tamamen deforme olabilen malzemelere sahip çelik yapılara öncelik verilmektedir. Sütunlara veya duvarlara ihtiyaç yoktur. Bu nedenle çelik yapı sistemi, diğer mimari tarzlardan daha yüksek olan çok büyük odaları kolaylıkla oluşturabilmektedir. Yapısal çelik sistemden oluşan yapı, mekanın gerektirdiği maksimum genişlik ve yükseklik için sınırsız seçenek sunar; güvenilirlik, güvenlik, uzun ömür, dayanıklılık, ergonomi ve konfor gibi birçok üstün avantaja sahiptir ve mimari modellerin diğer avantajlarını vurgulayın. olarak:

Çelik Konstrüksiyon Yapı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61