Çelik Çatı

Çelik Çatı: Genelde sanayilerde kullanılan çelik çatılar evler içinde ufak olarak düzenlenen çatı sistemidir. Yüksek güvenlik ve estetik bir görüntüsü olan çelik çatılar yapıldığı ve uygulandığı yerlerde şık bir görünüm sergilemektedir. Malzemeleri demir ve çelikten olan çelik çatılar güvenlik açısından en çok talep edilen çatı modellerinden birisi olup herhangi bir doğal olaydan binanızı korur ve sizlere konforlu bir yaşam sunar. Diğer çatılara nazaran kopma, devrilme, su alma, yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeden insan sağlığının güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapıdır.
celik-yapi-gorselleri1 celik-cati-konstruksiyonu-1

Çelik Çatılar Kaç Modelde Üretilir

Albayrak Yapı olarak çelik çatı alanında gerçek başarılara imza atmış olup istediğiniz her türlü çelik çatı modelini yapmaktayız. Tecrübeli ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz birinci kalite malzemelerimiz sayesinde çatı alanında zirveye ulaşmış bulunmaktayız. Yaptığımız uygulamaları referanslarımızdan ya da uygulamalarımız bölümünden görebilirsiniz.
celik-cati-modelleri-2 celik-yapi-gorselleri2
Son zamanlarda en çok tercih edilen çatılar arasında yer alan çelik çatılar modern tasarımlarıyla da dikkat çekmetedir. Kapalı ya da açık olarak montajı yapılan ürünlerde tercih edilen modellerin tasarımlarını da siz seçiyorsunuz.

Çelik Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72