Çelik Çatı

Genelde sanayilerde kullanılan çelik çatılar evler içinde ufak olarak düzenlenen çatı sistemidir. Yüksek güvenlik ve estetik bir görüntüsü olan çelik çatılar yapıldığı ve uygulandığı yerlerde şık bir görünüm sergilemektedir. Malzemeleri demir ve çelikten olan çelik çatılar güvenlik açısından en çok talep edilen çatı modellerinden birisi olup herhangi bir doğal olaydan binanızı korur ve sizlere konforlu bir yaşam sunar. Diğer çatılara nazaran kopma, devrilme, su alma, yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeden insan sağlığının güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapıdır.
celik-yapi-gorselleri1 celik-cati-konstruksiyonu-1

Çelik Çatılar Kaç Modelde Üretilir

Albayrak Yapı olarak çelik çatı alanında gerçek başarılara imza atmış olup istediğiniz her türlü çelik çatı modelini yapmaktayız. Tecrübeli ekiplerimiz ve kullanmış olduğumuz birinci kalite malzemelerimiz sayesinde çatı alanında zirveye ulaşmış bulunmaktayız. Yaptığımız uygulamaları referanslarımızdan ya da uygulamalarımız bölümünden görebilirsiniz.
celik-cati-modelleri-2 celik-yapi-gorselleri2
Son zamanlarda en çok tercih edilen çatılar arasında yer alan çelik çatılar modern tasarımlarıyla da dikkat çekmetedir. Kapalı ya da açık olarak montajı yapılan ürünlerde tercih edilen modellerin tasarımlarını da siz seçiyorsunuz.

Albayrak Yapı İnşaat olarak bu alanda iz bırakmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız fiyat ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak, mutlak kalite ilkesine bağlı kalarak, sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına bağlı kalarak sektörde kendi yerini belirlemiştir. Firmamız çelik yapı, prefabrik yapılar, uzay çatılar, yürüyüş yolları, üst geçitler, endüstriyel tesisler, hangar yapıları, depolar, endüstriyel tesisler, endüstriyel tesisler, tenis kortları, halılar, stantlar, kapalı yüzme havuzları, marketler vb. Deneyimli mühendislere ve deneyimli ekibe sahip olmak.  çelik çatı; bir kaynak fabrikasında profesyonel kadro çalışmaktadır. Fabrikalarda ve endüstrilerde mükemmel çatı kaplama işleri yaptık ve en iyi çatı hizmetlerini sunmadaki başarımızı konuşmaya devam ediyoruz. Albayrak Yapı İnşaat olarak uygulamada yaptığımız iş şu şekildedir: Oda tavanları, raylı tavan sistemleri, semer tavanlar, yarı ahşap tavanlar gibi uygulamalarımızda gerekli olan çelik tavan modellerini sağlamaktayız.   En güçlü çatıya çelik çatı yapısı denir ve demir çatı onun çerçevesinden yapılır. Bahsettiğim çelik çatı sistemi tecrübeli çatı ustaları ile iş birliği yaparak kendi tercihlerimize göre çatıyı inşa etmemiz ve çatı projesinin tamamlanması gerekiyor. Çelik çatı kaplamalarının maliyetini veya fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçerek proje çizimlerinin bilgi ve detaylarını alabilirsiniz.

Çelik Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61