Çelik Konstrüksiyon Çatı Sistemleri

Çelik Çatı Sistemleri: Çelik çatılar genelde sanayi çatılarına talep edilmektedir. Ev içinde minyatür olarak yapılan çelik çatıların estetik bir görünümü ve en önemli özelliği olan yüksek güvenlikli olmasıdır. Yüksek güvenli olmasının sebebi ise demir ve çelik malzemelerinden olmasıdır. Bu yüzden yapı aşamasından güçlü güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir.

SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA

Albayrak Yapı olarak çelik çatı sistemlerinin yıllardır uygulamasını yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe, kullanmış olduğumuz malzemeler ve profesyonel hizmet veren personellerimizle birlikte kısa süre içerisinde çelik çatı alanında gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Çelik Çatı Sistemleri Avantajları

Ülkemizde deprem yaşanma olasılığı oldukça çok fazla olduğundan günümüzde en çok tercih edilen çelik çatılar yüksek sayıda olan hayat kayıplarını minumum seviyeye indirmektedir.

SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA

Çatı, binanın üzerindeki en yüksek kısmıdır. Başta doğal afetler olmak üzere sel, rüzgar, fırtına, kar, dolu ve diğer faktörler zamanla çatının hasar görmesine, çökmesine, patlamasına veya yıkımına neden olabilir. İlk tercih olmalı. Çelik çatı sistemi gerçek çelik malzemeden imal edilmiştir. Çelik çatı sistemi ile çatının kaldırılması, çökmesi, çatlaması veya çökmesi zordur. Çeliğin gücü çatı ile ilgilidir, bu da güçlü bir çatı yapmayı kolaylaştırır. Karlı alanlardaki çelik çatı sistemi sizi karın ağırlığından koruyabilir.   Çelik yapı çatı sistemi bazen kişiye özeldir, bazen de çok geniş bir duvar üzerine çelik çatı yapılması gerekebilir. Bu boşluk güçlü bir çatı çerçevesi gerektirdiğinden çatı çerçevesi üzerindeki yükü taşıyabilir. Bu yapılar genellikle fabrika, depo/depo çatıları gibi geniş alanlı çatı sistemleridir.   Çelik çatıların yapım maliyeti diğer çatı sistemlerine göre daha yüksek olduğu için yapı sahiplerinin seçimi oldukça önemlidir. Albayrak Yapı İnşaat olarak Türkiye’de ilk ve tek olan ilk ve tek online çatı anket uygulamasını hayata geçirdik.

Çelik Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61