Çelik Çatı Konstrüksiyonu

Çelik Çatı Konstrüksiyonu: Profesyonel olan tecrübeli ekiplerimiz ve üretimi tamamen bize ait olan malzemelerimiz ile çelik çatı konstrüksiyon hizmetini sorunsuz sunan firmamız

çelik çatı hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. Referans ve uygulamalarımıza bakarak çelik çatı alanındaki aktif faaliyetlerimizi görebilirsiniz. Çelik çatı konstrüksiyonlar evlerin ya da sanayilerin var olan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi doğa olaylarının vermiş olduğu can ve mal kayıplarını yüksek dayanıklılığı sayesinde minimum seviyeye indirmektedir.

Çelik Çatı Konstrüksiyon Nedir?

celik-konstruksiyon-cati-gorselleri4 celik-konstruksiyon-cati-gorselleri5

Çelik Çatı Çelik Çatı Fiyatları; Çelik çatılar ağır çelik çatı ve hafif çelik çatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Ağır çelik çatılar genellikle sanayilerde kullanılmaktadır. Hafif çelik çatılar ise binalarda minyatür olarak dizayn edilip uygulanmaktadır. Çelik çatıların fiyatlarını Albayrak Yapı olarak m² birim fiyatı üzerinden vermekteyiz. Yere ve kişiye göre fiyat belirlemesi yapmamaktayız. Çelik çatı alanında eğitim almış ve yılların vermiş olduğu tecrübeli ekiplerimizle çatı alanında İstanbul ve İzmir çevresinde gerçek başarılara imza atmış bulunmaktayız.

celik-konstruksiyon-cati-gorselleri1 celik-konstruksiyon-cati-gorselleri2

Çelik Çatı Fiyatları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61