Cam Çatı

Cam Çatı: Mevsimine göre hareketlilik sağlayan cam çatılar açılır ve kapanır şekilde dizayn edilmektedir. Cam çatılar konusunda en çok endişe edilen konu ise sağlam olup olmadığıdır. Cam çatılar sağlamlığı konusunda diğer çatılara oranla daha fazla olmaktadır. Mevisimine göre talebe göre uygulanabilen cam çatılar yazın tam yazlık kışın ise kışlık bir mekana sahip olunabilir.

cam-cati-gorselleri5 cam-cati-gorselleri1

Şeffaf çatı sistemleri terasınıza, iş yerinizin çatısına, kış bahçenize, evinizin çatısına, sundurmalara, sera gibi yerlere uygulanan çatı sistemidir. Fonksiyonel olması en büyük avantajı olan cam çatıları açılır veya sabit cam olabilmektedir. Albayrak Yapı olarak cam çatıların uygulamalarını yapmaktayız. Yaptığımız işler garantili, sözleşmeli ve projelidir. Uygulamalarımızı görmek isterseniz referans veya uygulama kısmına bakmanız yeterli olacaktır. Cam çatı fiyatlarını kişiye ve yere göre vermiyoruz. Vermiş olduğumuz fiyatlar m² birim fiyatı olup değişkenlik göstermemektedir.

Cam Çatı uygulamasında Nelere Dikkat Edilir?

cam-cati-gorselleri2 cam-cati-gorselleri3

Kullanılacak olan ana malzemenin cam olmasından dolayı fikir ve modeller çoktur. Sabit cam çatılarda üçgen sabit cam, oval sabit cam, kare sabit cam, diktörtgen sabit cam, altıgen sabit cam modelleri uygulanmaktadır. Açılır cam çatıların ise diktörtgen açılır cam, kare açılır cam ve kısmen öldürülen üçgen camdır.

Cam Çatı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin: 0216 487 00 61 – 0532 624 96 72

0 (216) 487 00 61