Cam Sundurma

Cam Sundurma; Cam sundurmalar herhangi bir geçitin dış kısmına gelecek şekilde uygulanan ufak bir çatı çeşitidir. Sundurmalar en az bir kişinin içerisinde rahat bir şekilde durabileceği boyutlardadır. Cam sundurmalar zararlı güneş ışınlarını %100 kesip normal gün ışığını içeriye almaktadır. Sundurmaların arasında cam sundurma en çok tercih edilen sundurma türüdür. Olumsuz hava şartlarından koruyan cam sundurmalar yağmur, kar gibi olumsuzluklardan koruduğu gibi güneş ışığından da korur ve solmasını engeller.

Cam Sundurma Görselleri 1;

 

Cam Sundurma Görselleri 2;

 

Cam Sundurma Görselleri 3;

 

Cam Sundurma Görselleri 4;

 

Cam Sundurma Görselleri 5;

 

Cam Sundurma Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin; 0216 487 00 61 - 0532 624 96 72

Premium Joomla Templates
Premium Joomla Templates

Premium WordPress Themes
Premium WordPress Themes

Kalite Politikamiz

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendiside zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

Referans Gecmisi

11.01.2015

Özcan Bey, Çelik Çatı Uygulaması ve Çatı İşleri.

12.12.2014 

Ferit Bey, Prefabrik Villa Çelik İşleri.

Iletisim Bilgileri

Necip Fazıl Mahallesi Cihan Caddesi No:7/1 Sultanbeyli / İST. 

0216 487 00 61

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.